Tip on Tour


Wanneer, waar en waarvoor?
Bijgehouden vanaf de eerste Jules trip in 1999!

6 april 1999: Portsmouth, UK (Jules)
7 april 1999: Moreton-in-Marsh, UK (Jules)
8 april 1999: London, UK (Jules)
9 april 1999: Southport, UK (Jules)
10 april 1999: Shrewsbury, UK (Jules)
11 april 1999: St. David's, UK (Jules)
13/14 mei 1999: Essen (D)
25 mei 1999: Nibra, Arnhem (Jules)
29 mei 1999: Hengelo (APM, RTV Oost)
1 juni 1999: Zutphen (Jules)
5 juni 1999: Naaldwijk (centrum, beachvolley)
6 juni 1999: Enschede (Twente Marathon, RTV Oost)
10 juni 1999: NOB Audio, Hilversum
12 juni 1999: Heerlen (Pancratiusplein, beachvolley)
13 juni 1999: Utrecht (Neude, beachvolley)
17 juni 1999: 't Stift, Weerselo
18 juni 1999: KinKonk, Hilversum (Jules)
19 juni 1999: Zwolle (Grote Kerkplein, beachvolley)
28 en 29 juni 1999: St.David's, Wales (Jules)
1 en 2 juli 1999: Moreton-in-Marsh, UK (Jules)
3 en 4 juli 1999: Snailbeach, UK (Jules)
8 juli 1999: Warner Bros. Movieworld (D)(Jules)
11 juli 1999: Enschede (Oude Markt, Schuimparty)
16 juli t/m 24 juli 1999: Enschede (Oude Markt, Beachgames)
28 juli 1999: IJsselstein (Jules)
9 augustus t/m 16 augustus: Mandelieu/La Napoule, Frankrijk
16 augustus t/m 18 augustus: Titisee, Duisland
27 en 28 augustus: Spa Francorchapms, Belgie (Jules)
4 september 1999: Monnickendam (Jules)
22 september 1999: Burgers Zoo, Arnhem (Jules)
24 september 1999: Oostzaan (Jules)
26 september 1999: Rheine, Duitsland
28 en 29 september 1999: Westerscheldetunnel, Hoek/Terneuzen (Jules)
25 oktober 1999: Rijssen (Jules)
4 en 5 november 1999: DAF testbaan, St.Oedenrode (Jules)
8 en 9 november 1999: Liverpool, UK (Jules)
11 en 12 november 1999: St.David's, Wales (Jules)
15 en 16 november 1999: TT circuit, Assen (Jules)
20 januari 2000: Six Flags Holland, Biddinghuizen (Jules)
26 januari 2000: Universiteit Twente, Enschede (Jules)
31 januari 2000: Huldiging Sportkampioenen (Stadhuis, Hengelo)
3 februari 2000: Twentekanaal (Twente 4), Enschede (Jules)
3 februari 2000: TNO, Apeldoorn (Jules)
9/10/11 februari 2000: Weerterbergen, Weert
10/11 februari 2000: Landsmeer
17 februari 2000: Miracle Planet, Enschede (Jules)
25 maart 2000: Schiphol, Amsterdam (Jules)
26 maart 2000: Los Angeles, USA (Jules)
27 maart 2000: Auckland, New Zealand (Jules)
27/28/29 maart 2000: Christchurch, New Zealand (Jules)
29/30/31 maart 2000: Queenstown, New Zealand (Jules)
31 maart 2000: Christchurch, New Zealand (Jules)
31 maart/1 April 2000: Napier, New Zealand (Jules)
1 t/m 9 april 2000: Taupo, New Zealand (Jules)
4 april 2000: Waitomo Caves, New Zealand (Jules)
10, 11 en 12 april 2000: Waitomo Caves, New Zealand (Jules)
12 t/m 15 april 2000: Napier, New Zealand (Jules)
15 t/m 18 april 2000: Christchurch, New Zealand (Jules)
18 t/m 20 april 2000: Queenstown, New Zealand (Jules)
20 april 2000: Auckland, New Zealand (Jules)
20 april 2000: Christchurch, New Zealand (Jules)
20 april 2000: Los Angeles, USA (Jules)
21 april 2000: Schiphol, Amsterdam (Jules)
10 mei 2000: Hengelo (Jules)
28 mei 2000: APM, Hengelo (RTV Oost)
25 juni 2000: "Volleyballen voor Enschede", de Lutte
26 juli 2000: EK 2000 Softbal (Fair Play), Enschede
18 augustus 2000: Six Flags Holland, Biddinghuizen (Jules)
24 augustus 2000: Twenteballooning, Het Hulsbeek, Oldenzaal (Jules)
25 augustus 2000: Oldenzaal (NL)-Wuppertal (D) (Jules)
6 september 2000: Six Flags Holland, Biddinghuizen (Jules)
6 september 2000: RTV Oost, Hengelo
7 september 2000: Six Flags Holland, Biddinghuizen (Jules)
12 september 2000: Duits-Nederlandse Windtunnel, Marknesse/Emmeloord (Jules)
19/20 september 2000: Landsmeer
20 t/m 23 september 2000: Disneyland Paris, Frankrijk
23 t/m 29 september 2000: Vaals
5 oktober 2000: Lommel Proving Ground (Ford testbaan), Lommel, België (Jules)
27 oktober 2000: Six Flags Holland, Biddinghuizen
31 oktober 2000: Universiteit Twente, Enschede (Apex/RTV Oost)
8 november 2000: Nepas, Enschede (Apex/RTV Oost)
15 november 2000: Kuipers, Denekamp (Apex/RTV Oost)
15 november 2000: Huima, Enschede (Apex/RTV Oost)
16 november 2000: Het Rutbeek, Enschede (Apex/RTV Oost)
23 november 2000: van Gemert, Enschede (Apex/RTV Oost)
23 november 2000: First Hole/De Scheg, Deventer (Apex/RTV Oost)
28 november 2000: St. Jozef, Deventer (Apex/RTV Oost)
30 november 2000: Entac, Enschede (Apex/RTV Oost)
6 december 2000: Expo on Horse, Hengelo (Apex)
6 december 2000: Indes, Hengelo (Apex/RTV Oost)
7 december 2000: Het Hulsbeek, Oldenzaal (Apex/RTV Oost)
13 december 2000: TGI, Enschede (Apex/RTV Oost)
13 december 2000: Demcon, Hengelo (Apex/RTV Oost)
14 december 2000: Universiteit Twente (Apex/RTV Oost)
16 december 2000: Expo Beach Event, Hengelo (Apex)
18 december 2000: ROC Aventus, Zutphen (Apex/TV Gelderland)
18 december 2000: De Berkel, Deventer (Apex/TV Gelderland)
19 december 2000: Vinkeveen (Jules Unlimited)
20 december 2000: Carly Motors, Leiden (Apex/RTV Oost)
29 januari 2001: Huldiging Sportkampioenen (Stadhuis Hengelo)
9 februari 2001: CentrO, Oberhausen (D)
24 mei 2001: Stadion Feyenoord, Rotterdam (bekerfinale)
4 juni 2001: FBK Games, Hengelo (RTV Oost)
26 augustus 2001: DTM, Nürburgring, Duitsland (RTV Oost)
9 t/m 23 september 2001: Corralejo (Fuerteventura)
25 en 26 september 2001: Parc Asterix (F)
10 oktober 2001: Boekelo/Holten ("Wij Wesseltjes", RTV Oost)
12 oktober 2001: Enschede/Losser ("Wij Wesseltjes", RTV Oost)
16 oktober 2001: Hilversum ("Wij Wesseltjes", RTV Oost)
27 oktober 2001: Zwolle (volleybal: Zwolle-Dynamo, NOS)
30 oktober 2001: Rotterdam (training Spartak Moskou, NOS)
3 november 2001: Apeldoorn (volleybal: Dynamo-Orion, NOS)
12 t/m 17 november 2001: Willingen (D)
15 november 2001: Fredeburg (D, "Wij Wesseltjes", RTV Oost)
23 november 2001: Capelle a.d. IJssel (volleybal: Capelle-Dynamo, NOS)
24 november 2001: Sneek (volleybal: Sneek-Pollux, NOS)
1 december 2001: Enschede ("Wij Wesseltjes", RTV Oost)
7 december 2001: Hengelo ("Wij Wesseltjes",RTV Oost)
8 december 2001: Ommen (volleybal: Volco-Pollux, NOS)
15 december 2001: IJsselmuiden ("Wij Wesseltjes", RTV Oost)
17 december 2001: IJsselmuiden ("Wij Wesseltjes", RTV Oost)
21 december 2001: IJsselmuiden ("Wij Wesseltjes", RTV Oost)
4 januari 2002: Nijverdal, Kartplaza
6 januari 2002: Scheveningen, Circustheater (Aïda)
12 januari 2002: Almere (volleybal: Omniworld-Vrevok, NOS)
16 januari 2002: Apeldoorn (volleybal: Dynamo-Czestochowa, NOS)
19 januari 2002: Nieuwegein (volleybal: Vrevok-Nesselande, NOS)
22 januari 2002: Oldenzaal (volleybal: Pollux-Castelo da Maia, NOS)
26 januari 2002: Almere (volleybal: Omniworld-Orion, NOS)
28 januari 2002: Huldiging Sportkampioenen (Stadhuis, Hengelo)
30 januari 2002: Capelle (volleybal: Capelle-Dynamo, NOS)
2 februari 2002: Almere (volleybal: Omniworld-Dynamo, NOS)
9 februari 2002: Apeldoorn (volleybal: Dynamo-Capelle, NOS)
15 februari 2002: Schiphol (interview Erica Terpstra, NOS)
16 februari 2002: Weert (volleybal: Weert-Pollux, NOS)
23 februari 2002: Oldenzaal (volleybal: Pollux-Volco, NOS)
4 t/m 8 maart 2002: Kempervennen
14 maart 2002: Victoria'28, Enschede
16 maart 2002: Capelle (volleybal: Capelle-Zwolle, NOS)
23 maart 2002: Enschede ("Wij Wesseltjes")
23 maart 2002: Doetinchem
23 maart 2002: Lichtenvoorde (volleybal: Longa-VVC, NOS)
31 maart 2002: Den Bosch (Bekerfinales volleybal, NOS)
5 april 2002: Enschede (voetbal: FC Twente-Sparta, NOS)
6 april 2002: Rotterdam (volleybal: Nesselande-Omniworld, NOS)
20 april 2002: Almere (volleybal: Omniworld-Capelle, NOS)
23 april 2002: Capelle (volleybal: Capelle-Omniworld, NOS)
25 april 2002: Almere (volleybal: Omniworld-Capelle, NOS)
26 april 2002: Stadskantoor Hengelo
27 april 2002: Weert (volleybal: Weert-Pollux, NOS)
30 april 2002: Oldenzaal (volleybal: Pollux-Weert, NOS)
18 mei 2002: Rotterdam (volleybal: Nederland-Macedonië, NOS)
21 t/m 24 mei: Scheveningen
28 mei 2002: Enschede (jubileumreceptie ENTAC)
2 juni 2002: Hengelo (FBK Games, RTV Oost)
19 juni 2002: Hengelo (Rabotheater, LC Congres)
1 juli 2002: Wilp (Piet Zoomers, Bas vd Goor, NOS)
5 juli 2002: Rotterdam (Ahoy, WVL: Nederland-Cuba, NOS)
6 juli 2002: Rotterdam (Ahoy, WVL: Nederland-Cuba, NOS)
20 juli 2002: Groningen (Martiniplaza, WVL: Nederland-Duitsland, NOS)
8 augustus 2002: Amsterdam (volleybal: training Nederlands team, NOS)
27 augustus 2002: Amsterdam (volleybal: Nederland-China (v), NOS)
10 september 2002: Mijdrecht (TVN, Frigoni/Visser/Staelens, NOS)
18 t/m 25 september 2002: Mimizan-Plage, Frankrijk
12 oktober 2002: Oldenzaal (volleybal: Pollux-Sneek, NOS)
19 oktober 2002: Oldenzaal (volleybal: Pollux-AMVJ, NOS)
26 oktober 2002: Hengelo (Radio Hengelo)
27 oktober 2002: Amsterdam (volleybal: Supercup m/v, NOS)
2 november 2002: Apeldoorn (volleybal: Dynamo-SSS, NOS)
9 november 2002: Almere (volleybal: Omniworld-Orion, NOS)
15 november 2002: Nieuwegein (volleybal: Vrevok-Capelle, NOS)
23 november 2002: Oldenzaal (volleybal: Pollux-Sliedrecht Sport, NOS)
30 november 2002: Capelle (volleybal: Capelle-Zwolle, NOS)
4 december 2002: Almere (volleybal: Omniworld-Calcit Kamnik, NOS)
7 december 2002: Apeldoorn (volleybal: Dynamo-Vrevok, NOS)
14 december 2002: Capelle (volleybal: Capelle-Dynamo, NOS)
21 december 2002: Almere (volleybal: Omniworld-Dynamo, NOS)
2 januari 2003: Amsterdam (pc volleybal, NOS)
2 januari 2003: Heesch (TVN, NOS)
8 januari 2003: Almere (volleybal: Omniworld-Lokomotiv Kharkov, NOS)
12 t/m 19 januari 2003: Berwang, Oostenrijk
22 januari 2003: Apeldoorn (volleybal: Dynamo-Dunaferr Dunaujvaros, NOS)
25 januari 2003: Rotterdam (volleybal: Nesselande-Dynamo, NOS)
27 januari 2003: Huldiging Sportkampioenen (Stadhuis, Hengelo)
1 februari 2003: Oldenzaal (volleybal: Pollux-Weert, NOS)
5 februari 2003: Apeldoorn (volleybal: Dynamo-Omniworld, NOS)
15 februari 2003: Zwolle (volleybal: Zwolle-Capelle, NOS)
19 februari 2003: Almere (volleybal: Omniworld-Rabotnicki Skopje, NOS)
20 februari 2003: Oldenzaal (volleybal: Pollux-Kieldrecht, NOS)
21 februari 2003: Capelle (volleybal: Capelle-Omniworld, NOS)
1 maart 2003: Apeldoorn (volleybal: Dynamo-Capelle, NOS)
5 maart 2003: De Lutte (volleybal: pc Pollux, NOS)
7 t/m 10 maart 2003: Bern (CH)(Final Four Top Teams Cup vrouwen, NOS)
15 maart 2003: Apeldoorn (Final Four Top Teams Cup mannen, NOS)
17 maart 2003: Apeldoorn (Promo East meets West, ML Artistics)
22 maart 2003: Apeldoorn (volleybal: Dynamo-Vrevok, NOS)
29 maart 2003: Apeldoorn (volleybal: Dynamo-Capelle, NOS)
2 april 2003: Enschede (Victoria'28-Twentse Voetbalveteranen, Victoria 75 jaar)
3 april 2003: Enschede (Sportcafé Victoria'28, 75-jarig jubileum)
5 april 2003: Enschede (receptie Victoria'28, 75-jarig jubileum)
5 april 2003: Enschede (FC Twente-NAC)
8 april 2003: Apeldoorn (volleybal: Dynamo-Capelle, NOS)
12 april 2003: Almere (volleybal: Omniworld-Dynamo, NOS)
15 april 2003: Ommen (Volco-Pollux)
17 april 2003: Oldenzaal (Pollux-Volco, NOS)
20 april 2003: Rotterdam (Bekerfinales volleybal, NOS)
22 april 2003: Apeldoorn (Dynamo-Omniworld, NOS)
30 april 2003: Amsterdam (volleybal: training Nederlands team, NOS)
1 mei 2003: Nieuwegein (volleybal: Nederland-Brazilië, NOS)
2 mei 2003: Hoenderloo (volleyballer van het jaar)
7 mei 2003: Loosdrecht (NOS)
24 mei 2003: Eindhoven (volleybal, WVL: Nederland-Servië Montenegro, NOS)
31 mei 2003: Rotterdam (volleybal, WVL: Nederland-Cuba, NOS)
31 mei 2003: Amstelveen (volleybal: Nederland-Brazilië (v), NOS)
1 juni 2003: Hengelo (FBK Games, RTV Oost)
7 juni 2003: Amsterdam (volleybal, WVL: Nederland-Bulgarije, NOS)
13 juni 2003: De Lutte (pc Pollux, NOS)
16 juni 2003: Zieuwent (pc Longa, NOS)
18 juli 2003: Nijmegen (Intocht Vierdaagse)
19 juli 2003: Enschede (Victoria'28-FC Twente)
22 augustus 2003: Hollum (Ameland) (Locatie-scouting)
23 augustus 2003: Buren/Nes (Ameland) (Locatie-scouting)
24 augustus 2003: Kooiplaats (Ameland) (Locatie-scouting)
31 augustus t/m 7 september 2003: Corralejo (Fuerteventura) (vakantie)
16 september 2003: Hoofddorp (volleybal: voorb. Nederlands team op EK, NOS)
25 t/m 29 september 2003: Ankara, Turkije (EK Volleybal Vrouwen, NOS)
5 oktober 2003: Lichtenvoorde (Supercup volleybal, NOS)
11 oktober 2003: Capelle (volleybal: Capelle-Nesselande, NOS)
18 oktober 2003: Oldenzaal (volleybal: Pollux-Martinus, NOS)
25 oktober 2003: Almere (volleybal: Omniworld-Nesselande, NOS)
1 november 2003: Apeldoorn (volleybal: Dynamo-Omniworld, NOS)
8 november 2003: Almere (volleybal: Omniworld-Zwolle, NOS)
23 november 2003: Rotterdam (volleybal: Nesselande-Dynamo, NOS)
29 november 2003: Lichtenvoorde (volleybal: Longa-AMVJ, NOS)
6 december 2003: Apeldoorn (volleybal: Dynamo-Zwolle, NOS)
7 december 2003: Münster (D) (volleybal: Münster-Augsburg)
13 december 2003: Amstelveen (volleybal: Martinus-Pollux, NOS)
17 december 2003: Apeldoorn (volleybal: Dynamo-Vegyesz Kazincbarcika, NOS)
20 december 2003: Lichtenvoorde (volleybal: Longa-Pollux, NOS)
24 december 2003: Amsterdam (training nationale volleybalteams, NOS)
27 december 2003: Hengelo (Radio Hengelo Top 1000)
29 december 2003: Almelo (volleybal: Conrad Classic, Nederland-Rusland, NOS)
2 januari 2004: Apeldoorn (volleybal: Nederland-Rusland, NOS)
3 januari 2004: Amstelveen (jubileumwedstrijd Martinus, NOS)
10 januari 2004: Leipzig (D) (Finale OKT: Nederland-Rusland, NOS)
13 januari 2004: Schiphol, Amsterdam (NZ Tour 2004)
14 januari 2004: Singapore (NZ Tour 2004)
15/16 januari 2004: Auckland, New Zealand (NZ Tour 2004)
17 januari 2004: Whangarei, New Zealand (NZ Tour 2004)
18 januari 2004: Tutukaka en Paihia, New Zealand (NZ Tour 2004)
19/20 januari 2004: Rotorua, New Zealand (NZ Tour 2004)
21 januari 2004: Taupo, New Zealand (NZ Tour 2004)
22 januari 2004: Taupo/Turangi, New Zealand (NZ Tour 2004)
23 januari 2004: Turangi/Tongariro Crossing, New Zealand (NZ Tour 2004)
24/25 januari 2004: Taupo, New Zealand (NZ Tour 2004)
26/27 januari 2004: Napier, New Zealand (NZ Tour 2004)
28/29 januari 2004: Wellington, New Zealand (NZ Tour 2004)
30/31 januari 2004: Motueka, New Zealand (NZ Tour 2004)
1 februari 2004: Greymouth, New Zealand (NZ Tour 2004)
2/3 februari 2004: Franz Josef Glacier, New Zealand (NZ Tour 2004)
4 februari 2004: Wanaka, New Zealand (NZ Tour 2004)
5/6/7 februari 2004: Queenstown, New Zealand (NZ Tour 2004)
8/9/10 februari 2004: Te Anau, New Zealand (NZ Tour 2004)
11/12 februari 2004: Dunedin/Otago Peninsula, New Zealand (NZ Tour 2004)
13/14 februari 2004: Lake Tekapo, New Zealand (NZ Tour 2004)
15/16 februari 2004: Christchurch, New Zealand (NZ Tour 2004)
17 februari 2004: Singapore (NZ Tour 2004)
18 februari 2004: Schiphol, Amsterdam (NZ Tour 2004)
27 februari 2004: Thialf, Heerenveen (WB Schaatsen)
28 februari 2004: Zwolle (volleybal: Zwolle-Dynamo, NOS)
6 maart 2004: Amstelveen (volleybal: Martinus-Pollux, NOS)
13 maart 2004: Amstelveen (volleybal: Martinus-Pollux, NOS)
16 maart 2004: Oldenzaal (volleybal: Pollux-Martinus, NOS)
20 maart 2004: Amstelveen (Volleybal: Martinus-Keistad/Martinus-Pollux, NOS)
27 maart 2004: Rotterdam (volleybal: Nesselande-Dynamo, NOS)
3 april 2004: Almere (volleybal: Omniworld-Zwolle, NOS)
4 april 2004: Münster (D) (volleybal: Münster-Ulm)
10 april 2004: Rotterdam (Topsportcentrum) (volleybal: halve finales beker, NOS)
12 april 2004: Rotterdam (Topsportcentrum) (volleybal: bekerfinales m/v, NOS)
17 april 2004: Lichtenvoorde (Hamalandhal) (volleybal: Longa-Weert, NOS)
21 april 2004: Weert (Boshoven) (volleybal: Weert-Longa, NOS)
24 april 2004: Lichtenvoorde (Hamalandhal) (volleybal: Longa-Weert, NOS)
25 april 2004: Boekelo (Familiedag)
29 april 2004: Zwolle (Landstedehal) (volleybal: Zwolle-Nesselande, NOS)
15 mei 2004: Enschede (Condor City) (RTV Oost)
19 mei 2004: Amsterdam (Sporthallen Zuid) (volleybal: tr. NL vrouwenteam, NOS)
29 mei 2004: Nijmegen (vrijgezellendag)
29 mei 2004: Eindhoven (Philips Stadion) (Nederland-België, vrijgezellendag)
31 mei 2004: Hengelo (FBK Stadion) (FBK Games, RTV Oost)
4 juni 2004: Den Bosch (Maaspoort) (volleybal: Nederland-Finland, NOS)
5 juni 2004: Den Bosch (Maaspoort) (volleybal: Nederland-Finland, NOS)
9/10 juni 2004: Buren, Ameland (aanloop naar het huwelijk)
11 juni 2004: Nes, Ameland (huwelijk Ralph en Marleen)
12/13/14 juni 2004: Ameland (nagenieten van het huwelijk)
19 juni 2004: Groningen (Martiniplaza) (volleybal: Nederland-Slowakije, NOS)
20 juni 2004: Groningen (Martiniplaza) (volleybal: Nederland-Slowakije, NOS)
21 juni 2004: Amsterdam (Arena) (Metallica)
25 juni 2004: Eindhoven (Ind. Sportcentrum) (volleybal: Nederland-Duitsland, NOS)
21 juli 2004: Amsterdam (Arena) (Simon & Garfunkel + Everly Brothers)
3 september 2004: Amsterdam (Sporthallen Zuid) (tr. NL volleybalteam (v), NOS)
4 september 2004: Amstelveen (Emergohal) (volleybal: Nederland-Spanje)
2 t/m 7 oktober 2004: Vlieland (On Tour)
11 t/m 15 oktober 2004: Willingen (D) (On Tour)
23 oktober 2004: Amstelveen (Emergohal) (volleybal: AMVJ-Martinus, NOS)
31 oktober 2004: Rotterdam (Topsp.centr.) (volleybal: Nesselande-Dynamo, NOS)
6 november 2004: Capelle (Oostgaarde) (volleybal: Capelle-Martinus, NOS)
13 november 2004: Groningen (Selwerd) (volleybal: Lycurgus-Omniworld, NOS)
16 november 2004: Almere (Waterwijk) (volleybal: Omniworld-C. da Maia, NOS)
20 november 2004: Lichtenvoorde (Hamalandhal) (volleybal: Longa-Martinus, NOS)
28 november 2004: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Omniworld, NOS)
30 november 2004: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Kladno, NOS)
4 december 2004: Amstelveen (Bankrashal) (Martinus-Nesselande, NOS)
11 december 2004: Apeldoorn (Dynamohal) (Dynamo-Omniworld, NOS)
18 december 2004: Zwolle (ZBC Hal) (Zwolle-Capelle, NOS)
22 januari 2005: Lichtenvoorde (Hamalandhal) (Longa-Sliedrecht Sport, NOS)
29 januari 2005: Amstelveen (Bankrashal) (Martinus-Omniw./Mart.-Longa, NOS)
5 februari 2005: Almere (Waterwijk) (Omniworld-Nesselande, NOS)
12 februari 2005: Amstelveen (Emergohal) (AMVJ-Pollux, NOS)
19 februari 2005: Zwolle (ZBC Hal) (Zwolle-Dynamo, NOS)
27 februari 2005: Amstelveen (Emergohal) (Bekerfinales Volleybal, NOS)
5 maart 2005: Eibergen (Idea-Online, Team 21/Project 21)
5 maart 2005: Doetinchem (Rozengaarde) (Orion-Martinus, NOS)
8 maart 2005: Zeist (De zaak Majstorovic, NOS)
17 maart 2005: Leusden (Persconferentie NeVoBo, NOS)
19 maart 2005: Borculo (Schuurman Groothandel, Project 21)
19 maart 2005: Sliedrecht (De Stoep) (Sliedrecht Sport-Pollux, NOS)
2 april 2005: Apeldoorn (Dynamohal) (Dynamo-Omniworld, NOS)
5 april 2005: Oldenzaal (Vondersweide) (Pollux-Longa)
9 april 2005: Lichtenvoorde (Hamalandhal) (Longa-Pollux, NOS)
16 april 2005: Lichtenvoorde (Hamalandhal) (Longa-Martinus, NOS)
19 april 2005: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Dynamo, NOS)
22 april 2005: Enschede (Arke Stadion) (WK Jeugd Voetbalsymposium)
23 april 2005: Amstelveen (Bankrashal) (Martinus-Longa, NOS)
23 april 2005: Apeldoorn (Dynamohal) (Dynamo-Nesselande, NOS)
26 april 2005: Rotterdam (Ahoy) (Queen+Paul Rodgers)
6 mei 2005: Heerenveen (Abe Lenstra Stadion) (Project 21)
12 mei 2005: Münster, Duitsland (Sporthalle Berg Fidel) (USC Münster, NOS)
15 mei 2005: Münster, Duitsland (Sporthalle Berg Fidel) (USC Münster-Vilsbiburg)
18 mei 2005: Apeldoorn (interview VTV, NOS)
29 mei 2005: Hengelo (FBK Stadion) (FBK Games, RTV Oost)
30 mei 2005: Glanerbrug (Sportpark Zoutendijk) (Sportcafé Avanti Wilskracht)
10/11/12/13 juni 2005: Schiermonnikoog (De nieuwe ring)
14 juni 2005: Oisterwijk (De Rosep) (Project 21)
18 juni 2005: Enschede (Arke Stadion) (WK tot 20: USA-EGY / SUI-NIG)
20 juni 2005: Lemelerveld (Aero Club Salland) (Zweefvliegen)
27 juni 2005: Nieuwegein (Project 21)
1 juli 2005: Utrecht (Vredenburg) (G-voetbalsymposium, KNVB)
2 juli 2005: Utrecht (Stadion Galgenwaard) (Finale WK tot 20 ARG-NIG)
10 juli 2005: Arnhem (Gelredome) (Queen+Paul Rodgers)
15 juli 2005: Amsterdam (Arena) (U2)
2 augustus 2005: Amsterdam (Sporthallen Zuid) (Intv. NL Volleybalteam, NOS)
5 augustus 2005: Hengelo (Project 21)
25 augustus 2005: Hilversum (Wisseloord) (Project 21)
2 oktober 2005: Lichtenvoorde (Hamalandhal) (Supercup volleybal, NOS)
5 t/m 12 oktober 2005: Playa Taurito (Gran Canaria) (vakantie)
22 oktober 2005: Amstelveen (Bankrashal) (Martinus-Orion, NOS)
28 oktober 2005: Nieuwleusen (feesttent) (Mega Piratenfestijn)
29 oktober 2005: Amstelveen (Emergohal) (AMVJ-Martinus, NOS)
1 november 2005: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Roeselare, NOS)
5 november 2005: Apeldoorn (Dynamohal) (Dynamo-Nesselande, NOS)
12 november 2005: Almere (Sporthal Waterwijk) (Onmiworld-HvA Volleybal, NOS)
19 november 2005: Oldenzaal (Sporthal Vondersweide) (Pollux-Longa, NOS)
21 november 2005: Hengelo (RTV Oost) (Project 21)
26 november 2005: Lichtenvoorde (Hamalandhal) (Longa-Martinus, NOS)
29 november 2005: Lichtenvoorde (Hamalandhal) (Longa-Minsk, NOS)
2 december 2005: Arnhem (Papendal) (Ski, NOS)
3 december 2005: Doetinchem (Rozengaarde) (Orion-Nesselande, NOS)
10 december 2005: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Omniworld, NOS)
14 december 2005: Lichtenvoorde (Hamalandhal) (Longa-Zeiler Köniz, NOS)
16 december 2005: Borculo (Schuurman Groothandel) (Project 21)
17 december 2005: Apeldoorn (Alternohal) (Alterno-Martinus, NOS)
30 december 2005: Hengelo (Bengeltjesdorp) (Radio Hengelo Top 1000)
7 t/m 10 januari 2006: Kreischberg, Oostenrijk (WB Snowboard, NOS)
19 januari 2006: Lichtenvoorde (Hamalandhal) (Longa-Volero Zürich, NOS)
20 januari 2006: Almelo (Polman Stadion) (Project 21)
20 januari 2006: Almelo (Losserhof) (Project 21)
20 januari 2006: Lichtenvoorde (Hamalandhal) (Longa-Volero Zürich replay, NOS)
21 januari 2006: Oldenzaal (Vondersweide) (Pollux-Alterno, NOS)
23 januari 2006: Hengelo (RTV Oost, Forum) (Project 21)
26 januari 2006: Enschede (Stedelijk Lyceum) (Sportgala)
27 januari 2006: Lichtenvoorde (Hamalandhal) (Longa-Pollux, NOS)
3 februari 2006: Enschede (Project 21)
4 februari 2006: Amstelveen (Bankrashal) (Martinus-Longa, NOS)
7 februari 2006: Amsterdam (Schiphol) (Olympische Spelen, NOS)
7 februari 2006: Milaan (Malpenza) (I) (Olympische Spelen, NOS)
7 februari 2006: Turijn (I) (Olympische Spelen, NOS)
8 februari 2006: Turijn (I) (Olympische Spelen, NOS)
8 februari 2006: Grangesises (I) (Olympische Spelen, NOS)
9 februari 2006: Bardonecchia/Sauze dOulx (I) (Olympische Spelen, NOS)
10 februari 2006: Grangesises (I) (Olympische Spelen, NOS)
11 februari 2006: Sauze dOulx (I) (Olympische Spelen, NOS)
12 februari 2006: Bardonecchia (I) (Olympische Spelen, NOS)
13 februari 2006: Bardonecchia (I) (Olympische Spelen, NOS)
14 februari 2006: Grangesises/Sestriere (I) (Olympische Spelen, NOS)
15 februari 2006: Sauze dOulx (I) (Olympische Spelen, NOS)
16 februari 2006: Bardonecchia (I) (Olympische Spelen, NOS)
17 februari 2006: Bardonecchia (I) (Olympische Spelen, NOS)
18 februari 2006: Grangesises/Sestriere (I) (Olympische Spelen, NOS)
19 februari 2006: Sauze dOulx (I) (Olympische Spelen, NOS)
20 februari 2006: Sauze dOulx (I) (Olympische Spelen, NOS)
21 februari 2006: Grangesises/Sestriere (I) (Olympische Spelen, NOS)
22 februari 2006: Bardonecchia/Sauze dOulx (I) (Olympische Spelen, NOS)
23 februari 2006: Bardonecchia/Sauze dOulx (I) (Olympische Spelen, NOS)
24 februari 2006: Sestriere Borgata/Sauze dOulx (I) (Olympische Spelen, NOS)
25 februari 2006: Grangesises/Sestriere (I) (Olympische Spelen, NOS)
26 februari 2006: Grangesises/Turijn (I) (Olympische Spelen, NOS)
27 februari 2006: Turijn/Milaan (Malpensa) (I) (Olympische Spelen, NOS)
27 februari 2006: Amsterdam (Schiphol) (Olympische Spelen, NOS)
5 maart 2006: Rotterdam (Topsportcentrum) (Bekerfinales volleybal (m/v), NOS)
6 maart 2006: Eibergen (Idea-Online) (Project 21)
10 maart 2006: Enschede (Gemeentehuis) (Project 21)
11 maart 2006: Amsterdam (Sporthallen Zuid) (HvA-Zwolle, NOS)
13 t/m 18 maart 2006: Willingen (D) (Vakantie)
25 maart 2006: Amsterdam (Sporthallen Zuid) (HvA-Dynamo, NOS)
28 maart 2006: Ulft (Almende-Wesenthorst) (Projectweek)
29 maart 2006: Amsterdam (Sporthallen Zuid) (HvA-Dynamo, NOS)
30 maart 2006: Oldenzaal (Vondersweide) (Pollux-Longa, NOS)
31 maart 2006: Ulft (Almende-Wesenthorst) (Projectweek)
3 april 2006: Enschede (Muziekcentrum) (Project 21)
8 april 2006: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Dynamo, NOS)
9 april 2006: Münster, Duitsland (Sporthalle Berg Fidel) (Münster-Suhl)
15 april 2006: Apeldoorn (Dynamohal) (Dynamo-Nesselande, NOS)
21 april 2006: Aalsmeer (The Beach) (Beachvolleybal, NOS)
22 april 2006: Apeldoorn (Dynamohal) (Dynamo-Nesselande, NOS)
23 april 2006: Apeldoorn (Dynamohal) (Dynamo-Nesselande, NOS)
28 april 2006: Ootmarsum (Galerie Lambert) (Project 21)
29 april 2006: Amstelveen (Bankrashal) (Martinus-Longa, NOS)
30 april 2006: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Dynamo, NOS)
8 mei 2006: Rotterdam (Parkhotel) (PC NeVoBo, NOS)
12 mei 2006: Oldenzaal (Hulsbeek) (Beautiful Ballooning, Project 21)
3 juni 2006: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nederland-Slovenië, NOS)
6 juni 2006: Barneveld (Project 21)
6 juni 2006: Hengelo (Project 21)
17 juni 2006: Enschede (IBS de Eschmarke) (Project 21)
10 juli 2006: Hengelo (Project 21)
13 t/m 16 juli 2006: Berlijn (Love Parade)
28 juli 2006: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nederland-Slowakije, NOS)
29 juli 2006: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nederland-Duitsland, NOS)
30 juli 2006: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nederland-Griekenland, NOS)
31 juli 2006: Enschede (Project 21)
5 augustus 2006: Zandvoort (Circuit) (Masters of F3, NOS)
7 augustus 2006: Enschede (Muziekcentrum) (Project 21)
8 augustus 2006: Amsterdam (Sporthallen Zuid) (pc NL Volleybalteam (v), NOS)
16 augustus 2006: Rotterdam (Topsportcentrum) (tr. NL volleybalteam (m), NOS)
19 augustus 2006: Scheveningen (Beachstadion) (NK Beachvolleybal, NOS)
21 augustus 2006: Bottrop, D (Alpincenter) (Snowboarden)
24 augustus 2006: Scheveningen (Beachstadion) (EK Beachvolleybal, NOS)
26 augustus 2006: Scheveningen (Beachstadion) (EK Beachvolleybal, NOS)
27 augustus 2006: Scheveningen (Beachstadion) (EK Beachvolleybal, NOS)
11 t/m 15 september 2006: Terschelling (West) (vakantie)
25 september 2006: Hengelo (Illumina Media) (Project 21)
30 september 2006: Enschede (Project 21)
7 oktober 2006: Enschede (Muziekcentrum) (Project 21 in Concert)
8 oktober 2006: Doetinchem (Rozengaarde) (Supercup volleybal m/v, NOS)
14 oktober 2006: Den Bosch (Maaspoort) (Nederland-Cuba, NOS)
28 oktober 2006: Apeldoorn (Dynamohal) (Dynamo-Nesselande, NOS)
11 november 2006: Soest (Spleasure Center) (Sovoco-Longa, NOS)
18 november 2006: Zwolle (ZBC Hal) (Zwolle-Orion, NOS)
25 november 2006: Doetinchem (Rozengaarde) (Orion-Nesselande, NOS)
29 november 2006: Amstelveen (Emergohal) (CL: Mart.-L.Palmas, NOS/RTVNH)
2 december 2006: Amsterdam (Sporthallen Zuid) (HvA-Zwolle, NOS)
9 december 2006: Doetinchem (Rozengaarde) (Orion-Dynamo, NOS)
16 december 2006: Groningen (Sporthal Selwerd) (Lycurgus-Omniworld, NOS)
20 december 2006: Amstelveen (Emergohal) (CL: Martinus-Jesi, NOS/RTVNH)
23 december 2006: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Dynamo, NOS)
29 december 2006: Hengelo (Bengeltjesdorp) (Radio Hengelo Top 1000)
6 januari 2007: Amstelveen (Emergohal) (AMVJ-Longa, NOS)
10 januari 2007: Enschede (Twentsche Schouwburg) (Cats)
12 januari 2007: Enschede (Twentehallen) (Sportbeurs)
13 januari 2007: Groningen (Sporthal Selwerd) (Lycurgus-Nesselande, NOS)
21 t/m 23 januari 2007: Berwang, Oostenrijk (vakantie)
23 t/m 27 januari 2007: Fiss, Oostenrijk (vakantie)
1 februari 2007: Enschede (Stedelijk Lyceum) (Sportgala)
2 februari 2007: Barneveld (Do-It) (Project 21)
7 februari 2007: Amstelveen (Emergohal) (CL: Martinus-Eczacibasi, NOS/RTVNH)
17 februari 2007: Apeldoorn (Dynamohal) (Dynamo-Orion, NOS)
24 februari 2007: Doetinchem (Rozengaarde) (Orion-Lycurgus, NOS)
4 maart 2007: Amstelveen (Emergohal) (Bekerfinales volleybal, NOS)
8 maart 2007: Amstelveen (Emergohal) (CL: Martinus-Dynamo, NOS/RTVNH)
9 maart 2007: Münster (D), (Sporthalle Berg Fidel) (pc Final 4 Top Teams Cup, NOS)
11 maart 2007: Münster (D), (Sporthalle Berg Fidel) (Final 4 Top Teams Cup, NOS)
15 maart 2007: Zevenhuizen (De Koornmolen) (intv. Görtzen/Blangé, NOS)
17 maart 2007: Apeldoorn (Dynamohal) (Dynamo-Orion, NOS)
24 maart 2007: Doetinchem (Rozengaarde) (Orion-Dynamo, NOS)
7 april 2007: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Dynamo, NOS)
14 april 2007: Apeldoorn (Dynamohal) (Dynamo-Nesselande, NOS)
21 april 2007: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Dynamo, NOS)
22 april 2007: Apeldoorn (Dynamohal) (Dynamo-Nesselande, NOS)
28 april 2007: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Dynamo, NOS)
1 mei 2007: Nijmegen (Goffertstadion) (Forum NEC en EK onder 21)
5 mei 2007: Apeldoorn (Dynamohal) (Dynamo-Nesselande, NOS)
6 mei 2007: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Dynamo, NOS)
18 mei 2007: Apeldoorn (Americahal) (pc Nederlands Volleybalteam, NOS)
18 Mei 2007: Bilthoven (Combibad) (Brandenburg-Polar Bears, NOS)
19 mei 2007: Ede (Zwembad De Peppel) (Polar Bears-Brandenburg, NOS)
20 mei 2007: Ede (Zwembad De Peppel) (Polar Bears-Brandenburg, NOS)
21 mei 2007: Deventer (De Drie Nissen) (Project 21)
26 mei 2007: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nederland-Spanje, NOS)
27 mei 2007: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nederland-Spanje, NOS)
30 mei 2007: Utrecht (Hogeschool) (School voor Journalistiek)
6 t/m 9 juni 2007: Montreux (Zwitserland) (Volleyball Masters, NOS)
16 juni 2007: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nederland-België, NOS)
23 juni 2007: Rotterdam (De Kuip/Topsportcentrum) (25 jaar NVVO/NED-DUI, NOS)
24 juni 2007: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nederland-Duitsland, NOS)
19 t/m 22 juli 2007: Hengelo (FBK Stadion) (EJK Atletiek, RTV Oost)
28 juli 2007: Eindhoven (Indoor Sportcentrum) (Dela Trophy Nederland-China, NOS)
29 juli 2007: Eindhoven (Indoor Sportcentrum) (Dela Trophy Nederland-China, NOS)
5 augustus 2007: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nederland-België, NOS)
11 augustus 2007: Scheveningen (Beachstadion) (Eurobeachtour, NOS)
12 augustus 2007: Scheveningen (Beachstadion) (Eurobeachtour, NOS)
15 t/m 21 augustus 2007: Willingen (D) (vakantie)
31 augustus t/m 3 september: Ameland (vakantie)
15 september 2007: Amstelveen (Emergohal) (Nederland-Kroatië, NOS)
7 oktober 2007: Zieuwent (Sourcy Center) (Supercup volleybal, NOS)
7 oktober 2007: Heelweg (Radstake) (Volleybalgala)
13 oktober 2007: Amstelveen (Bankrashal) (Martinus-Dynamo, NOS)
26 oktober 2007: Amstelveen (Emergohal) (AMVJ-Martinus, NOS)
2 november 2007: Enschede (Victoria 28) (Sportcafe Hart voor Victoria)
3 november 2007: Almere (Topsporthal) (Omniworld-Orion, NOS)
5 november 2007: Eindhoven (Indoor Sportcentrum) (pc Nederlands Team, NOS)
7 november 2007: Eindhoven (Indoor Sportcentrum) (POKT: NED-TSJ, NOS)
8 november 2007: Eindhoven (Indoor Sportcentrum) (POKT: NED-HON, NOS)
10 november 2007: Eindhoven (Indoor Sportcentrum) (POKT: NED-OEK, NOS)
11 november 2007: Eindhoven (Indoor Sportcentrum) (POKT: NED-AZE, NOS)
17 november 2007: Lichtenvoorde (Hamalandhal) (Longa-Martinus, NOS)
24 november 2007: Groningen (Topsportc.Alfacollege) (Lycurgus-Orion, NOS)
25 november 2007: Amsterdam (Sloterparkbad) (Bekerfinales Waterpolo, NOS)
27 november 2007: Amstelveen (Emergohal) (Martinus-Din.Moskou, NOS/RTVNH)
8 december 2007: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Orion, NOS)
15 december 2007: Apeldoorn (Omnisportcentrum) (Dynamo-Nesselande, NOS)
20 december 2007: Amstelveen (Emergohal) (Martinus-Schwechat, RTVNH/NOS)
28 december 2007: Hengelo (Radio Hengelo Top 1000)
11 t/m 14 januari 2008: Izmir, Turkije (OKT mannen, NOS)
24 januari 2008: Amstelveen (Emergohal) (Martinus-Tenerife, NOS/RTVNH)
26 januari t/m 2 februari 2008: Fiss, Oostenrijk (Wintersport)
7 februari 2008: Enschede (Stedelijk Lyceum) (Sportgala)
12 februari 2008: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Resovia, NOS)
16 februari 2008: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Dynamo, NOS)
19 februari 2008: Rotterdam (Ahoy) (ABN Amro WTT)
21 februari 2008: Amstelveen (Emergohal) (Martinus-Kalisz, NOS/RTVNH)
23 februari 2008: Apeldoorn (Omnisportcentrum) (Dynamo-Orion, NOS)
1 maart 2008: Oldenzaal (Vondersweide) (Pollux-Longa, NOS)
8 maart 2008: Amstelveen (Bankrashal) (Martinus-AMVJ, NOS)
13 maart 2008: Amstelveen (Emergohal) (Martinus-Odintsovo, NOS/RTVNH)
15 maart 2008: Apeldoorn (Omnisportcentrum) (Dynamo-Lycurgus, NOS)
22 maart 2008: Almere (Topsportcentrum) (Bekerfinales volleybal, NOS)
29 maart 2008: Apeldoorn (Omnisportcentrum) (Dynamo-Nesselande, NOS)
4 t/m 7 april 2008: Barcelona (Camp Nou etc.) (Barcelona-Getafe etc.)
12 april 2008: Apeldoorn (Omnisportcentrum) (Dynamo-Nesselande, NOS)
15 april 2008: Ulft (De Wesenthorst) (Projectweek De Wesenthorst)
15 april 2008: Doetinchem (Vijverberg) (Projectweek De Wesenthorst)
19 april 2008: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Dynamo, NOS)
20 april 2008: Apeldoorn (Omnisportcentrum) (Dynamo-Nesselande, NOS)
26 april 2008: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Dynamo, NOS)
27 april 2008: Apeldoorn (Omnisportcentrum) (Dynamo-Nesselande, NOS)
30 april 2008: Hengelo (RTV Oost) (En dan nog even dit, Project 21)
3 mei 2008: Volendam (Sporthal Opperdam) (Volendam-Hellas, NOS)
4 mei 2008: Kwintsheul (Van der Voort Hal) (Quintus-VOC, NOS)
11 mei 2008: Rotterdam (Nieuwe Luxor) (Les Miserables)
12 mei 2008: Rotterdam (Ropa Run)
17 mei 2008: Den Haag (Sporthal Laan van Poot) (Hellas-Volendam, NOS)
17 mei 2008: Leiden (Zwembad De Zijl) (ZVL-Het Ravijn, NOS)
18 mei 2008: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nederland-Slovenie, NOS)
24 mei 2008: Hengelo (FBK Stadion) (FBK Games, RTV Oost)
25 mei 2008: Volendam (Sporthal Opperdam) (Volendam-Hellas, NOS)
1 juni 2008: Veldhoek (Sportpark) (Keepersschool)
10 juni 2008: Rotterdam (Stadhuis) (pc NeVoBo, NOS)
20 juni 2008: Kortenhoef (interview NeVoBo, NOS)
21 juni 2008: Basel (St. Jakob Park) (Kwartfinale EK: Nederland-Rusland)
29 juni 2008: Hengelo (FBK Stadion) (EC meerkamp, RTV Oost)
30 juni 2008: Ter Apel (vd Glas) (Keepersschool)
1 juli 2008: Ter Apel (vd Glas) (Keepersschool)
5 juli 2008: Rotterdam (Topsportcentrum) (NED-SLO, NOS)
6 juli 2008: Rotterdam (Topsportcentrum) (NED-POR, NOS)
7 juli 2008: Ter Apel (vd Glas) (Keepersschool)
14 t/m 17 juli 2008: Vlieland (Vakantie)
24 juli 2008: Utrecht (Hoofdkantoor NS) (Station Beijing, NOS)
29 juli 2008: Ter Apel (vd Glas) (Keepersschool)
30 augustus 2008: Scheveningen (Beachstadion) (NK Beachvolleybal, NOS)
31 augustus 2008: Hengelo Gld (De Veldhoek) (presentatie DVD GKS)
6 september 2008: Leek (Topsporthal) (Dela Trophy NED-RUS, NOS)
23 september 2008: Apeldoorn (Omnisport) (pc Supercup, NOS)
28 september 2008: Apeldoorn (Omnisport) (Supercup volleybal m/v, NOS)
1 oktober 2008: Enschede (IJsbaan Twente) (opening IJsbaan Twente)
5 oktober 2008: Zwolle (ZBC Hal) (Zwolle-Dynamo, NOS)
26 oktober 2008: Groningen (Alpha College) (Lycurgus-Dynamo, NOS)
8 november 2008: Amstelveen (Bankrashal) (Martinus-Weert, NOS)
13 november 2008: Den Haag (ADO Stadion) (pc NeVoBo/Den Haag, NOS)
13 november 2008: Amstelveen (Emergohal) (Martinus-Perugia, NOS)
23 november 2008: Amsterdam (Sporthallen Zuid) (Hva-Nesselande, NOS)
25 november 2008: Almelo (Ermasport) (pc Ermasport Volleyball Classic, NOS)
29 november 2008: Amstelveen (Emergohal) (AMVJ-Martinus, NOS)
6 december 2008: Apeldoorn (Omnisportcentrum) (Dynamo-Lycurgus, NOS)
10 december 2008: Amsterdam (Rechtbank) (De zaak Omniworld, NOS)
11 december 2008: Amstelveen (Emergohal) (Martinus-Pila, NOS/RTVNH)
17 december 2008: Zeist (Oud Londen) (intv. Joop Alberda, NOS)
18 december 2008: Apeldoorn (Omnisport) (Dynamo-Paris Volley, NOS)
19 december 2008: Enschede (diverse locaties) (Sportgala)
20 december 2008: Geleen (Glanerbrook) (Limburg Lions-Bevo, NOS)
30 december 2008: Hengelo (Kiosk centrum) (Radio Hengelo Top 1000)
10 januari 2009: Apeldoorn (Omnisport) (Dynamo-Orion, NOS)
20 januari 2009: Amstelveen (Emergohal) (CL: Martinus-Odintsovo, NOS/RTVNH)
25 t/m 31 januari 2009: Berwang, Oostenrijk (Wintersport)
6 februari 2009: Sinderen (Future Fun Ballooning) (Onze Ballon)
26 februari 2009: Enschede (Muziekcentrum) (Sportgala Gemeente Enschede)
7 maart 2009: Doetinchem (Rozengaarde) (Orion-Zwolle, NOS)
13 maart 2009: Deventer (Schouwburg) (Sportgala Gemeente Deventer)
14 maart 2009: Amstelveen (Emergohal) (AMVJ-Martinus, NOS)
22 maart 2009: Twello (Sporthal Jachtlust) (Volleybalclinic Avital Selinger)
3 april 2009: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nesselande-Orion, NOS)
4 april 2009: Amstelveen (Bankrashal) (Martinus-AMVJ, NOS)
6 april 2009: Hilversum (Beeld en Geluid) (50 jaar Studio Sport)
13 april 2009: Almere (Topsportcentrum) (Bekerfinales volleybal m/v, NOS)
24 april 2009: Ulft (Wesenthorst) (Projectweek)
24 april 2009: Amstelveen (Emergohal) (AMVJ-Martinus, NOS)
28 april 2009: Rotterdam (Topsportcentrum) (training Oranje/Ness. failliet, NOS)
17 mei 2009: Rotterdam (Feyenoordstadion) (Bekerfinale FC Twente-Heerenveen)
21 t/m 24 mei 2009: Willingen (Duitsland) (MTB-en)
30 mei 2009: Rotterdam (Topsportcentrum) (Nederland-Letland, NOS)
13 juni 2009: Rotterdam (Ahoy) (Nederland-USA, NOS)
14 juni 2009: Rotterdam (Ahoy) (Nederland-USA, NOS)
19 juni 2009: Apeldoorn (Omnisport) (pc. Nederlands volleybalteam)
20 juni 2009: Apeldoorn (Omnisport) (Nederland-China, NOS)
21 juni 2009: Apeldoorn (Omnisport) (Nederland-China, NOS)
27 juni 2009: Eindhoven (Topsportcentrum) (Nederland-Italië, NOS)
16 juli 2009: Almere (Topsportcentrum) (training Nederlands volleybalteam (v))
17 juli 2009: Almere (Topsportcentrum) (Nederland-Slovenië, NOS)
18 juli 2009: Almere (Topsportcentrum) (Nederland-Azerbeidjan, NOS)
16 augustus 2009: Scheveningen (Beach Stadion) (NK Beachvolleybal, NOS)
17 t/m 22 augustus 2009: Corfu (Kommeno) (vakantie)
6 september 2009: Aalsmeer (Bloemhof) (Aalsmeer-FRAM, NOS)
19 september 2009: Twello (Jachtlust) (Dynamo-Nesselande)
20 september 2009: Eindhoven (Topsportcentrum) (Nederland-Turkije, NOS)
1 t/m 5 oktober 2009: Lodz (Polen) (EK Volleybal (vrouwen), NOS)
6 oktober 2009: Apeldoorn (Omnisport) (pc Supercup, NOS)
9 oktober 2009: Landgraaf (SnowWorld) (WB PSL, NOS)
11 oktober 2009: Apeldoorn (Omnisport) (Supercup Volleybal (m/v), NOS. )
2 t/m 21 november 2009: Thailand (Vakantie)
4 december 2009: 's Graveland (Perslunch Nevobo)
5 december 2009: Apeldoorn (Omnisport) (Dynamo-HvA, NOS)
19 december 2009: Groningen (Alfa College) (Lycurgus-Dynamo, NOS)
5 t/m 11 januari 2010: Kreischberg/Bad Gastein (Oostenrijk) (Snowboarden, NOS)
16 januari 2010: Apeldoorn (Omnisport) (Dynamo-Orion, NOS)
19 januari 2010: Enschede (Stedelijk Lyceum) (Sportforum)
9 februari t/m 2 maart 2010: Vancouver/Cypress Mountain (Canada) (Olympische Winterspelen, NOS)
8 t/m 12 maart 2010: Willingen (Duitsland) (Vakantie)
20 t/m 22 maart 2010: La Molina (Spanje) (World Cup Snowboarden, NOS)